Certifikovaný hypnoterapeut

Recovery Resorts, s. r. o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1.400+ Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavným poslaním Centra HYPNOS je poskytovať našim klientom účinnú a trvalú pomoc v širokej škále psychických, telesných a sociálnych problémov, a tým významne zvyšovať kvalitu ich života.
Náplňou práce hypnoterapeuta je poskytovanie modernej hypnoterapie s využitím uvedených druhov hypnózy a terapeutických techník - tradičná a klinická hypnóza, kognitívno-behaviorálna a celostná hypnoterapia, základná diagnostika, analýza a psychoedukácia. Hypnoterapeut sa venuje len svojej práci s klientom. Komunikáciu so záujemcami a dojednávanie termínov zabezpečuje naša kancelária.

• 4 – 5 hodín práce denne
• Flexibilná pracovná doba
• Kratšia pracovná doba počas piatkov
• Bonus za dochádzku
• Možnosť kariérneho rastu
• Kontinuálne odborné vzdelávanie
• Program telesného a duševného zdravia
• Sociálne balíčky pri životných udalostiach
• Deň plateného voľna k narodeninám
• Účasť na firemných akciách
• Zľavy na služby partnerských firiem
• Sick-days
• Sabbatical (v prípade záujmu)

Výberové konanie na túto pozíciu má tri kolá. Prvé kolo výberových konaní bude prebiehať od 15.08. do 7.9.2017 v každom krajskom meste. O konkrétnom čase a mieste ich konania budeme informovať tých uchádzačov, ktorí úspešne prejdú úvodným výberom zo žiadostí.

Aby sme mohli prijať Vašu žiadosť a zaradiť Vás do výberového konania na túto pozíciu ubezpečte sa, že spĺňate uvedené podmienky, zašlite nám svoj životopis, motivačný list a aktuálnu fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbory psychológia / psychoterapia, špeciálna pedagogika, andragogika a sociológia sú významne preferované. Vzdelanie či prax v oblasti hypnózy a hypnoterapie nie sú potrebné. U nás získate kompletné teoretické i praktické vzdelanie, ukončené certifikátom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Muž alebo žena s prirodzeným nadaním a vôľou pomáhať iným ľuďom, neustále sa vzdelávať a osobnostne rásť. Vhodný uchádzač je realista, lojálny, osobnostne zrelý, zodpovedný, emocionálne stabilný, primerane empatický, v dobrej duševnej kondícii, sebaistý, odolný voči mentálnej záťaži, schopný pracovať samostatne. Významnou výhodou je prirodzene racionálny a pragmatický spôsob uvažovania, nadpriemerná úroveň kognitívnych funkcií, abstraktného myslenia a komunikačných zručností. Uprednostníme uchádzačov, ktorí majú profesionálny vzhľad, príjemné vystupovanie, sú pozitívne naladení a sú nefajčiari. Prax v podobnom povolaní je výhodou.

Spoločnosť Recovery Resorts, s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie pomoci v oblasti duševného zdravia formou pobytov. Centrum ALAVITA sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí Liptova a je prvým súkromným nezdravotníckym zariadením tohto typu na Slovensku.
ID: 3125099  Dátum zverejnenia: 16.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.400+ Eur