PPC špecialista

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Univerzitná 8498/25, Žilina
Termín nástupu
začiatok augusta 2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie a navrhovanie exportných PPC kampaní vo všetkých možných jazykoch.
Tvojou úlohou bude plánovať a navrhovať kampane pre rôzne krajiny od Ruska po Mexiko. Samozrejmosťou bude aj ich vyhodnocovanie a optimalizácia. Budeš poctivo sledovať nastavené KPI a zasahovať v čase, ak niečo nebude hrať do karát. ROI bude tvoja mantra :)

- prácu na vlastných projektoch spoločnosti - žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu
- čiastočne pružnú pracovnú dobu
- možnosť sebarealizácie, spoluprácu pri navrhovaní projektov
- možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
- kurzy angličtiny priamo vo firme
- prácu v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
- za hranie frisbee a stolného futbalu ti budeme platiť
- máme vlastný workout park, kde si môžeš zacvičiť
- brainstorming na ihrisku hneď vedľa firmy
- prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch

Svoj životopis spolu s popisom, prečo by sme mali prijať práve Teba, pošli na adresu lubos.durovic@hyperia.sk s predmetom “PPC špecialista”. Prilož aj certifikáty alebo akékoľvek poľahčujúce informácie :) Tešíme sa na Teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na výsledky
- bystrosť a logické myslenie
- zodpovednosť a pracovitosť
- záujem vzdelávať sa
- a v neposlednom rade zdravý sedliacky rozum :)

Počas jari v 2013 sa zrodila spoločnosť Hyperia s.r.o. Miesto, kde sa stretávajú ľudia, ktorí sa chcú rozvíjať a patriť k najlepším. Sme leader v oblasti LeadGeneration na Slovensku a v Česku, úspešne sme vstúpili do Španielska. Okrem toho máme projekty aj v Maďarsku, Poľsku, Slovinsku, Portugalsku či dokonca v Mexiku :).

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že to najcennejšie, čo máme sú ľudia, ktorí u nás pracujú. Považujeme za našu povinnosť, umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, je snom každého. Presne o to sa v Hyperii snažíme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Univerzitná 8498/25
01008 Žilina
ID: 3097390   Dátum zverejnenia: 17.7.2017