Asistent/ka ekonomického oddelenia

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Univerzitná 8498/25, okres Žilina
Termín nástupu
jún 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivo spracovávať a vystavovať faktúry, dbať na ich správnosť a úplnosť (v systéme iKros)
  • vyhľadávať ich v úložisku a párovať s výpismi z účtov
  • kontrolovať saldokonto
  • upozorňovať klientov na nezaplatené faktúry
  • ekonomický reporting
  • komunikovať s oddeleniami a partnermi na Slovensku i v zahraničí
  • nastavovať procesy a pravidlá pre oddelenia, predvídať i prípadné problémy

  • práca v modernom mladom kolektíve
  • firemné benefity (zaujímavé teambuildingy, kino zadarmo, stolný futbal,...)
  • pružná pracovná doba
  • čiastočná možnosť práce aj z domu
  • možnosť skillovania sa v angličtine
  • a veľa iného

Vyznáš sa vo faktúrach? Vieš ich identifikovať spolu s výpisom z účtu, vieš ich vystaviť a nie je ti neznáme slovo dobropis, či zálohová faktúra? Si detailista, ktorý po sebe radšej všetko dvakrát skontroluje a zároveň si profík, ktorý si hravo poradí s Excelom a ďalšími bežnými programami. Berieš hŕbu papierov ako výzvu do boja? Potom si ten/tá pravý/á? Tak sa nám ozvi, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom na našu adresu. Do predmetu správy daj “asistent/ka ekonomického oddelenia”.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
OMEGA - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť
  • pedantnosť a presnosť
  • spoľahlivosť

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3060576  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou