Systémový administrátor

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Univerzitná 8498/25 01008 Žilina, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT oddelenia hľadáme skúseného serveristu, ktorý by nám pomohol pri údržbe a bezproblémovom chode našich serverov a celej infraštruktúry. Pracoval by si hlavne s Linuxom, a preto by ti pojmy ako Apache, NGINX, SSL, bash alebo SSH mali niečo hovoriť. Nemal by si mať problém napísať skripty v Pythone alebo PHP.
Okrem monitoringu a údržby existujúcich systémov by si nám pomáhal integrovať nové technológie, staral by si sa o databázy (MySQL, ElasticSearch, ...), aplikačné a webové servery. Avšak to najdôležitejšie je, aby si mal chuť učiť sa a nebál sa nových výziev.

Bližšie informácie o ponuke a o nás nájdeš na http://www.hyperia.sk/systemovy-administrator

- práca na vlastných projektoch spoločnosti
- pružná pracovná doba
- práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- kurzy angličtiny priamo vo firme
- teambuildingy a ďalšie akcie

Životopisy a motivačné listy prosíme zasielať na našu e-mailovú adresu. Termín ústneho pohovoru oznámime uchádzačom individuálne.

Zaslaním Tvojho životopisu nám dávaš súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý si zároveň prosíme potvrdiť priloženým súhlasom v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou Hyperia s.r.o., IČ: 47136961. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Python - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia UNIX/Linux - pokročilý
Administrácia MySQL - základy

Počet rokov praxe

1

- min. 1 rok praxe
- veľmi dobrá znalosť so zabezpečovaním systémov
- veľmi dobrá znalosť administrácie Linux/Unix
- veľmi dobrá znalosť deploymentu a managementu aplikácií na cloude
- znalosť virtualizácie, back-up, storage manažmentu, monitorovacích a reportovacích nástrojov, ladenia výkonnosti systémov
- znalosť sieťových protokolov a služieb (TCP/IP, DNS, DHCP atd.) a riešení vysokej dostupnosti „Network Load Balancing“
- anglický jazyk písmom, schopnosť čítať dokumentáciu

- zodpovednosť
- dodržiavanie termínov
- schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
- motivácia sledovať a používať nové IT technológie

Počas jari v 2013 sa zrodila spoločnosť Hyperia s.r.o. Miesto, kde sa stretávajú ľudia, ktorí sa chcú rozvíjať a patriť k najlepším. Sme leader v oblasti LeadGeneration na Slovensku a v Česku, úspešne sme vstúpili do Španielska. Okrem toho máme projekty aj Maďarsku, Poľsku, Slovinsku, Portugalsku či dokonca v Mexiku :).

Spokojnosť ľudí je pre nás veľmi dôležitá. Uvedomujeme si, že sú to najcennejšie čo máme. Považujeme za našu povinnosť, umožniť im rast, podporovať ich talent a rozvoj. Preto vytvárame prostredie, do ktorého sa radi vracajú, vzájomne sa dopĺňajú, podporujú a motivujú. Nechceme, aby museli robiť kompromis medzi prácou a životom. Áno, svet je rýchly a my chceme patriť k najlepším, no nezabúdame sa pri tom zabaviť. Práca, ktorá baví, nie je práca. Presne o to sa v Hyperii snažíme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Univerzitná 8498/25
01008 Žilina
ID: 2697345   Dátum zverejnenia: 7.10.2016