Senior PHP developer

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Univerzitná 8498/25 01008 Žilina, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj interných systémov spoločnosti

Programovať budeš hlavne v PHP vo frameworku Yii 2. Pri vytváraní vzhľadu systémov využiješ Bootstrap a všetky ostatné prvky naštýluješ v CSS. Samozrejme, nájdeš u nás aj veľa JavaScriptu spolu s jQuery. Svoje projekty budeš revízovať v GIT-e. Nemali by ti byť cudzie ani pojmy ako OOP, MVC alebo Composer, budeš to totiž pri svojej práci potrebovať.

Bližšie informácie o ponuke a o nás nájdeš na http://www.hyperia.sk/senior-php-developer

- práca na vlastných projektoch spoločnosti
- pružná pracovná doba
- práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- kurzy angličtiny priamo vo firme
- teambuildingy a ďalšie akcie

Životopisy a motivačné listy prosíme zasielať na našu e-mailovú adresu. Termín ústneho pohovoru oznámime uchádzačom individuálne.

Zaslaním Tvojho životopisu nám dávaš súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý si zároveň prosíme potvrdiť priloženým súhlasom v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou Hyperia s.r.o., IČ: 47136961. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - expert
MySQL - expert
JavaScript - expert
HTML - expert
CSS - expert

Počet rokov praxe

1

- znalosť PHP, MySQL, JavaScript, HTML na úrovni expert
- znalosť CSS, jQuery, AJAX na úrovni expert
- skúsenosť práce s frameworkom (akýmkoľvek) a chuť naučiť sa pracovať s Yii 2
- anglický jazyk písmom, schopnosť čítať dokumentáciu

- zodpovednosť
- dodržiavanie termínov
- schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
- motivácia sledovať a používať nové IT technológie

Sme nadšený tím odborníkov na IT a marketing. Naše dlhoročné skúsenosti a profesionálnu prax s online marketingom sme sa rozhodli pretaviť do nového projektu. Z tohto rozhodnutia vznikla na jar 2013 spoločnosť Hyperia s.r.o. Našimi hlavnými činnosťami sú lead generation a výkonnostný marketing .V tom čo robíme chceme byť najlepší. Sme leader v oblasti LeadGeneration na Slovensku a v Česku a pripravujeme expanziu na zahraničné trhy.

V našom proaktívnom Hyperteame nájdete špecialistov na rôzne oblasti počnúc manažérmi jednotlivých oddelení, špecialistami na SEO, PPC či Affiliate marketing, cez programátorov až po grafických guru. Spoločne pracujeme na viacerých vlastných projektoch a okrem bonusov pochytáme aj plno skillov a užitočných vedomostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Univerzitná 8498/25
01008 Žilina
ID: 2495581   Dátum zverejnenia: 27.9.2016