Zvárač - zámočník

HYDROSTAV Steel, s.r.o.

Trstínska 10, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme zváračov CO2 a zváračov - elektróda, strojných zámočníkov na voľné pracovné pozície v našej firme. Naša firma sa zaoberá výrobou a montážou oceľových konštrukcií. Podieľame sa na opravách jadrovo - energetických zariadení.

služobné vozidlo

Pracovná ponuka platia výhradne pre uchádzačov z Trnavy alebo okresu Trnava! Na žiadosti mimo okresu Trnava neodpovedáme. Požadujeme čistý výpis z registra trestov, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti vykonávať zváracie alebo zámočnícke práce, práce vo výškach, výučný list alebo maturitné vysvedčenie, platný zváračský preukaz, certifikáty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Hľadáme pracovníkov OVLÁDAJÚCICH svoje remeslo! Osvedčenia z RŠVS na VÚJE Trnava sú výhodou.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou oceľových konštrukcií. Vykonávame zváračské a zámočnícke práce. Podieľame sa na opravách jadrovo - energetických zariadení.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2465794  Dátum zverejnenia: 17.5.2016