Office Assistant

HydroFlora s.r.o.

Miesto práce
Rybnična ul. 38/o, Bratislava
Termín nástupu
07.12.2015
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa praxe a vedomostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna podpora sales managerovi a celému sales teamu, aktívna spolupráca s nadriadeným
- podpora tímu pri projektoch (zodpovednosť za včasné vypracovanie podkladov pre realizáciu cenových ponúk, kampaní a projektov)
- pravidelná komunikácia/korešpondencia so zákazníkmi
- Evidencia dokumentov
- Práca s interným informačným systémom (Pohoda)– kontrola a aktualizácia údajov – návrhy na zlepšenie
príprava podkladov pre servisných technikov
- Príprava mzdových podkladov – dochádzka, spracovanie pracovných výkazov
- Kontrola mesačných vyúčtovaní, kníh jázd, pracovných výkazov servisného tímu
- Príprava mesačných reportov o nákladoch a iných podľa požiadaviek nadriadeného
- Organizovanie pravidelných interných školení
- Zabezpečovanie bezproblémového chodu kancelárie

Motivačné odmeňovanie, Služobný počítač a Mobilný telefón, Školenia, Gastrolístky, Narodeninové voľno, Fitness tréner a Fitness centrum.

Ak vás naša ponuka práce zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis priamo cez portál profesia.
kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2016 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

POHODA - pokročilý

Hľadáme spoľahlivého spolupracovníka/čku s príjemným vystupovaním a komunikačne zdatného, ktorý je samostatný a k prideleným úlohám pristupuje zodpovedne. Má dobré organizačné schopnosti, vie si zatriediť vlastný čas a nezľakne sa nových výziev. Prax na obdobnej pozícii s ekonomickým systémom Pohoda je veľkou výhodou.

Úspešná Slovenská firma, zaoberajúca sa predajom a servisom interiérových rastlín, rezaných kvetov, ako aj predajom črepníkov, doplnkov a exteriérových rastlín.
V našom FLORAcentre na Rybničnej ul. č. 38/o v Bratislave, vám na ploche viac ako 1500m ponúkame široký výber XL interiérovej a exteriérovej zelene, vertikálne záhrady,designové črepníky LECHUZA, FIRST PLANT CHOICE
Náš tím expertov v oblasti údržby a pestovania rastlín, spolu s interiérovými architektmi a designérmi poskytnú návrhy, poradenstvo a realizáciu zelene u vás doma, ale aj vo verejných priestoroch, obchodných centrách, hoteloch, kanceláriách a iných spoločensky preferovaných objektoch.
Predajom sa naša starostlivosť o zákazníka nekončí, počas dlhodobej spolupráce sa postaráme o ošetrovanie, výživu i prirodzenú obnovu zelene. Samozrejmosťou je záručná a pozáručná starostlivosť a poradenstvo pri výbere a umiestňovaní rastlín.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HydroFlora, s.r.o.
Rybničná ul. 38/o
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Šembera
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2181993   Dátum zverejnenia: 7.11.2016