Zákaznícky servis

HydroFlora s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 38/o Bratislava 831 06, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
20.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa praxe a znalosti problematiky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho kolektívu. Výhodou je prax v oblasti starostlivosti o interiérové rastliny. Náplňou práce je najmä komplexná povýsadbová starostlivosť o interiérové rastliny, a aktívna komunikácia so zákazníkom.

Transparentné odmeňovanie, služobné auto, mobilný telefón, stravné lístky.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám stručný profesijný životopis spolu s tel. číslom.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ponuka platí do obsadenia pozície.
Prosíme uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky, aby nezasielali svoje životopisy. Jedná sa o odbornú samostatnú zodpovednú pozíciu na ktorú je bezpodmienečne potrebné odborné vzdelanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax v odbore vítaná
Odborné vzdelanie
Znalosť druhov a nárokov, interiérových rastlín
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
Vodičský preukaz skupiny B je výhodou
Príjemné vystupovanie

Spoločnosť HydroFlora s.r.o. je od roku 1995 lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Kamenná predajňa so širokou ponukou luxusných dizajnových a samozavlažovacích kvetináčov, interiérových a exteriérových rastlín funguje od začiatku vzniku spoločnosti. Sme výhradným dovozcom nemeckých črepníkov Lechuza pre Slovenskú republiku. Sme partnerom pre maloobchodných aj veľkoobchodných dodávateľov, architektov a designérov.

Ako prví na slovenskom trhu sme začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín. K našim zákazníkom patria spoločnosti IBM, ING Bank, O2, Johnson Controls, Philipe Moris, Microsoft ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1470250  Dátum zverejnenia: 30.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa praxe a znalosti problematiky