Servis interiérovej zelene, záhradník

HydroFlora s.r.o.

Miesto práce
Rybničná ul. č. 38/o Bratislava 831 06, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa praxe odborných a praktických skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,
sme expandujúca a úspešná slovenská firma, zaoberajúca sa predajom, tvorbou a údržbou interiérovej zelene. Do nášho rozrastajúceho sa mladého kolektívu hľadáme ďalšieho kolegu - odborného predajcu, záhradníka, ktorý má skúsenosti s touto zaujímavou a kreatívnou prácou. Pokiaľ ste odborník/čka na izbové rastliny a dokážete sa o ne s láskou starať, budeme radi keď sa nám ozvete.

Táto ponuka predstavuje ideálnu príležitosť pre komunikatívnych a samostatných, Interiérových záhradníkov/čky, ktorí chcú využiť svoje vedomosti a skúsenosti, a presadiť sa najmä svojou odbornosťou a pozitívnym vzťahom k tejto práci.

Vodičský preukaz, praktické skúsenosti, prípadne prax s vedením spolupracovníkov sú vítané, nie sú ale podmienkou.

V odpovedi prosím podrobne opíšte svoje doterajšie odborné vzdelanie, praktické znalosti, vedomosti a skúsenosti, a uveďte akú prácu s izbovými rastlinami považujete za vám najmilšiu. (Napríklad predaj a poradenstvo pri kúpe hydroponických alebo substrátových rastlín ?, alebo návrhy umiestnenia črepníkových rastlín v interiéroch ? Alebo je vašou silnou stránkou najrozsiahlejšia téma a ste odborník na servis a údržbu rastlín? Potom budete dokonalou starostlivosťou spoločne udržiavať krásu izbových rastlín umiestnených v kanceláriách a iných priestoroch našich zákazníkov.
Hlavnou náplňou práce bude pre Vás podľa vášho zamerania :

* servis interiérových rastlín
* výsadby izbových rastlín
* poradenstvo a predaj izbových rastlín
* komplexná povýsadbová starostlivosť o izbové rastliny - zalievanie, čistenie rastlín, tvarovanie, ochrana, a výživa rastlín
* aktívna komunikácia so zákazníkom

Pokiaľ sa nám Vaša ponuka bude páčiť a bude z nej poznať, že je pre vás interiérové záhradníctvo koníčkom, dáme vám možnosť pracovať v našom kolektíve, radi Vám poskytneme priestor pre realizáciu vlastných nápadov a starostlivo sa budeme podieľať na ďaľšom rozvoji Vašich zručností a odborných vedomostí.

Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na pohovor, ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Ďakujeme za váš záujem.

- stravné lístky
- sociálny fond
- odborné školenia
- pracovné oblečenie
- služobné auto
- mobilný telefon
- zamestnanecké zľavy
- dlhodobo stabilné zamestnanie
- možnosť profesionálneho rastu
- kreatívna práca v rastúcej, stabilnej a úspešnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo, floristika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť a samostatnosť
- Profesionalita a odbornosť
- Komunikatívnosť,
- čestnosť
- Kreativita,
- Estetické cítenie
- Príjemné vystupovanie

Úspešná Slovenská firma, zaoberajúca sa predajom a servisom interiérových rastlín, rezaných kvetov, ako aj predajom črepníkov, doplnkov a exteriérových rastlín.
V našom FLORAcentre na Rybničnej ul. č. 38/o v Bratislave, vám na ploche viac ako 1500m ponúkame široký výber XL interiérovej a exteriérovej zelene, vertikálne záhrady,designové črepníky LECHUZA, FIRST PLANT CHOICE
Náš tím expertov v oblasti údržby a pestovania rastlín, spolu s interiérovými architektmi a designérmi poskytnú návrhy, poradenstvo a realizáciu zelene u vás doma, ale aj vo verejných priestoroch, obchodných centrách, hoteloch, kanceláriách a iných spoločensky preferovaných objektoch.
Predajom sa naša starostlivosť o zákazníka nekončí, počas dlhodobej spolupráce sa postaráme o ošetrovanie, výživu i prirodzenú obnovu zelene. Samozrejmosťou je záručná a pozáručná starostlivosť a poradenstvo pri výbere a umiestňovaní rastlín.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HydroFlora, s.r.o.
Rybničná ul. 38/o
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Šembera
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1287392   Dátum zverejnenia: 6.9.2016