Obslužný pracovník technologických vozidiel s nadstavbou / vstavbou

HYDRODYNAMIC, spol. s r.o.

Miesto práce
Bernolákova 57, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha mobilných technologických zariadení - pozícia strojník (manuálna obsluha hadíc vysokotlakových vodných čerpadiel, sacích bagrov a sacio - kanalizačných vozidiel (názorne pozri na www.hydrodynamic.sk)
• pomocné a pomocné stavebné práce na mieste výkonu prác alebo v areáli spoločnosti zamestnávateľa
• miesto práce: celé Slovensko, príležitostne zahraničie

• možnosť získať dlhodobú prácu u stabilného zamestnávateľa
• hrubý mesačný plat od 1000,- do 1200,- Eur

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis na e- mailovú adresu:
[email protected]
Kontaktná osoba:
Ing. Edita Pňačková
Hydrodynamic, spol. s r. o.
Bernolákova 57
953 01 Zlaté Moravce
Tel.: 37/6421666, 0918/933169

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojník / obsluha mobilných technologických zariadení

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredoškolské vzdelanie bez maturity (učňovské vzdelanie) skôr technického smeru (nie je podmienkou)
• vítaná prax v obsluhe špeciálnych vozidiel s nadstavbami
• vítaná prax v strojárstve alebo stavebníctve, napr. ako automechanik, mechanik, opravár strojov / poľnohospodárskych strojov
• vítaný VP skup. B, prípadne C (nie je podmienkou)
• manuálna zručnosť (je podmienkou), spoľahlivosť, pracovitosť, samostatnosť, zodpovednosť
• nakoľko poskytujeme služby typu čistenia/údržby technologických zariadení aj vo výrobných procesoch, vyžadujeme disponibilitu a ochotu pracovať nadčas, v prípade potreby aj počas soboty a nedele, treba počítať aj s náročnými pracovnými podmienkami (asi 30% celoročných výkonov)

Spoločnosť HYDRODYNAMIC spol. s r. o. so sídlom v Zlatých Moravciach vykonáva práce (služby) s použitím vysokotlakovej vodnej technológie do 2500 bar, čistenie a frézovanie potrubí tlakovo-sacími strojmi, monitoring potrubí, čistenie a vyfukovanie sacími bagrami, pílenie a rezanie diamantovou technikou.

(viac na www.hydrodynamic.sk)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2732556  Dátum zverejnenia: 22.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1200