Vodič vnútroštátnej prepravy skupiny C

HYDINA KUBUS s.r.o.

Miesto práce
Veľký Slavkov, 290, 059 91 Veľký Slavkov, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vnútroštátna preprava mäsových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

- vodičské oprávnenie skupiny "C" je podmienkou,
- minimálne polročná prax v riadení motorového vozidla skupiny " C " podmienka,
- vyžadujeme platnú kartu vodiča a platné psychotesty,
- pracovné nasadenie, spoľahlivosť,
- časová flexibilita.

Hydina Kubus, s. r. o. patrí medzi popredné slovenské spoločnosti, ktoré sa venujú vlastnému chovu a spracovaní hydiny na území Slovenskej republiky. Jej primárnym zameraním je produkcia morčacích výrobkov a radí sa medzi popredných výrobcov morčacieho mäsa na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je kvalitné spracovanie hydiny pre slovenský trh z vlastnej domácej produkcie a zaručiť čo možno najvyššiu kvalitu svojich mäsových výrobkov.
ID: 3082976  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou