Špecialista rozvoja dodávateľov

HYDAC Electronic, s.r.o.

Miesto práce
Tvrdošín
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacNástupný plat: od 1 600 € / mesiac v závislosti na skúsenostiach kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista rozvoja dodávateľov zabezpečuje, aby systémy, procesy a stratégie dodávateľov spĺňali požiadavky a boli v súlade s potrebami koncového zákazníka a našimi internými procesmi.

Pracovná náplň:
• Nezávislé riadenie projektov rozvoja dodávateľov
• Monitoring a reportovanie výkonnosti dodávateľov
• Ďalší rozvoj a rozširovanie portfólia dodávateľov
• Plánovanie, vykonávanie a dokumentovanie dodávateľských auditov
• Vykonávanie procesných a hodnotových analýz u dodávateľov
• Analýza a riešenie sťažnosti dodávateľov a monitorovanie vývoja
• Riadenie vzťahov s dodávateľmi
• Tímová práca s oddeleniami: Nákupu, Výskum a Vývoj, Logistika a Kvalita

• 13. + 14. plat
• Jazykové kurzy priamo na pracovisku
• Školenia zamerané na rozvoj odborných znalostí
• Pravidelné prehodnotenie základnej mzdy na ročnej báze
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• Perspektíva kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP HANA - Pokročilý
IATF 16949 - Pokročilý
VDA - Pokročilý
ISO 9001 - Pokročilý
ISO TS 16949 - Pokročilý
Layered Process Audit (LPA audit) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
• Dobré technické zázemie a znalosti v oblasti výrobných procesov
• Relevantné skúsenosti s Auditmi
• Znalosť noriem: IATF, VDA, ISO
• Vysokoškolské vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s adekvátnou praxou
• Skúsenosti z odvetvia: priemysel / ideálne výrobnej spoločnosti
• Skúsenosti alebo záujem o problematiku dodávateľských vzťahov a riadenie kvality

Jazykové znalosti:
• Anglický jazyk: pokročilý - minimálne na úrovni B2 (slovom aj písmom)
• Nemecký jazyk: výhodou

Ďalšie požiadavky:
• MS-Office: pokročilý
• Práca v SAP-e
• Pozitívny vzťah k služobným cestám
• Spoľahlivosť; Schopnosť súťažiť; Orientácia na cieľ; Samostatnosť; Flexibilita; Analytické myslenie

HYDAC Electronic s.r.o je dcérskou spoločnosťou HYDAC INTERNATIONAL Nemecko. Zameranie spoločnosti: výroba elmg. cievok, hydraulických komponentov pre osobné, nákladné automobily a stroje, vývoj produktov, výroba senzorov automatizácia výrobných liniek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4766880  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac