Obchodníčka pre západné Slovensko

HYCA s.r.o.

Miesto práce
Viničianska 9, okres Pezinok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho obchodného teamu šikovnú obchodníčku pre predaj nákladných, úžitkových vozidiel a ich nadstavieb. Do obchodnej činnosti s týmto zameraním zaškolíme.
Náplň práce : aktívne vyhľadávanie a navštevovanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov, prieskum trhu.

Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja
- veľmi dobré a motivačné platové ohodnotenie
- služobný telefón
- služobné vozidlo
- služobný počítač
- stravné lístky

Prosíme záujemkyne o pracovnú pozíciu o zaslanie životopisu s fotografiou. Vybrané uchádzačky budú kontaktované našou spoločnosťou a pozvané na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné zručnosti sú vítané nie však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť a zodpovednosť
Aktívny vodič
Čestnosť
Samostatnosť
Lojálnosť

Spoločnosť HYCA, s.r.o. je líder na Slovenskom trhu! Pre odberateľov poskytujeme špičkovú službu a kvalitné riešenia nadstavieb nákladných podvozkov. Sme tím konštruktérov, obchodníkov, výrobárov, servisných technikov, admin pracovníkov ... a ťaháme za jeden koniec. Vieme si spolu užiť guláš, či motokáry, ale keď treba, vieme aj potiahnuť. Už viac ako 25 rokov stabilne fungujeme, rozrastáme sa a teraz pripravujeme ďalšie vylepšenie v organizácii a podpore zamestnancov.
www.hyca.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2915268  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou