Montážno-servisný technik

HYCA s.r.o.

Miesto práce
Viničnianská 9, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu pre technicky zručných montážnych a servisných pracovníkov s primeranou znalosťou technickej dokumentácie a so strojárskymi zručnosťami (začiatočníkov zaučíme).
- samostatné montážne práce
- samostatné servisné práce
- samostatná obsluha strojných zariadení

Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- veľmi dobré platové ohodnotenie závislé od výkonov
- zabezpečujeme ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technický odbor

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Manuálna zručnosť
Technické zručnosti a myslenie
Dôslednosť a zodpovednosť
Čestnosť
Samostatnosť
Loajálnosť

Spoločnosť HYCA, s.r.o. je líder na Slovenskom trhu! Pre odberateľov poskytujeme špičkovú službu a kvalitné riešenia nadstavieb nákladných podvozkov. Sme tím konštruktérov, obchodníkov, výrobárov, servisných technikov, admin pracovníkov ... a ťaháme za jeden koniec. Vieme si spolu užiť guláš, či motokáry, ale keď treba, vieme aj potiahnuť. Už viac ako 25 rokov stabilne fungujeme, rozrastáme sa a teraz pripravujeme ďalšie vylepšenie v organizácii a podpore zamestnancov.
www.hyca.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2427407  Dátum zverejnenia: 1.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresníme na osobnom pohovore