Operátor/ka vo výrobe

HV print, spol. s r. o.

Miesto práce
Hattalova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti a rozvíjať svoje zručnosti.

Vašou náplňou práce bude:
- Každodenné riadenie a obsluha jednoduchých strojov na výrobu etikiet - prevíjacie, baliace a výrobné
- Zabezpečenie nepretržitej obsluhy výrobnej linky
- Manipulácia s hotovými výrobkami, balenie, označovanie výrobkov a expedícia
- Ďalej rôzne pomocné, prípravné a manipulačné práce podľa pokynov zamestnávateľa resp. vedúceho zamestnanca
- Podávanie návrhov a nápadov na zlepšenie

Znalosť a ovládanie strojov nie je potrebné, ponúkame zaučenie, avšak vyžadujeme manuálnu zručnosť a snahu učiť sa.

- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Malý kolektív
- Nenáročná práca v čistom a príjemnom prostredí
- Flexibilný pracovný čas podľa dohody

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy emailom na: bilkova@hvprint.sk (v predmete uviesť Operátor/ka vo výrobe) .
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Manuálna zručnosť,
- Chuť pracovať a prispievať k zvyšovaniu kvality,
- Spoľahlivosť a zodpovednosť a presnosť
- Zmysel pre tímovú prácu,
- Flexibilita,
- Skúsenosti s obsluhou tlačiarenských a prevíjacích strojov výhodou.

Výrobná a obchodná činnosť v oblasti polygrafie a reklamy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hattalova 12
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Bilková
Tel.: 02 446 330 92, 0903 439 650
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2517942   Dátum zverejnenia: 22.11.2016