Technik - práce vo výškach

Hurricane, s.r.o.

Miesto práce
Pšeničná 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž - demontáž duralových konštrukcií , inštalácie vo výškach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik , školenie pre práce vo výškach

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Sme spoločnosť, ktorá mení podujatia na udalosti. Na trhu pôsobíme už 25 rokov a počas tohto obdobia sme si vytvorili stabilné zázemie a portfólio klientov po celej Európe. Pôsobíme v oblasti technického zabezpečenia eventov a verejných podujatí. Nie sme len technologická spoločnosť, ale ponúkame zákazníkom produkčné riešenia na mieru. Zábavný priemysel a konferencie prešli v poslednom období veľkou transformáciou do online priestoru a virtuálneho sveta. Našou odpoveďou na tieto zmeny bolo vytvorenie Hurricane NEW LEVEL STUDIA, ktoré spája všetky popredné technológie pre audiovizuálnu tvorbu a online streaming. Naďalej však zostávame verní aj outdoor podujatiam, ktoré dávajú našej práci zmysel.
Viac na www.hurricane.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2623818  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1200