Kuchár v kolibe P. Hurajta

HURAJT, s.r.o.

Miesto práce
Koliba Žerucha, Horská 1171, 059 41 Tatranská Štrba
Termín nástupu
15.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
mzda dohodou od 800,- EUR + 100% odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a varenie miestnej a slovenskej kuchyne
- kreatívna tvorba nových receptúr
- zodpovednosť za následné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
- aranžovanie a dekorovanie jedál tesne pred podávaním
- používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad, zodpovednosť za čistotu kuchyne

- práca v mladom kreatívnom kolektíve
- možnosť sebarealizácie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a absolvovania gastro školení resp. odborných výstav
- mesačné odmeny
- !!! ubytovanie neposkytujeme !!!

V prípade seriózneho záujmu svoje žiadosti spolu so životopisom zasielajte na [email protected] resp. kontaktujte zodpovednú osobu na t.č. 0915 337 996.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

1

- požadovaná prax v príprave jedál
- platný zdravotný preukaz
- kreatívnosť, samostatnosť
- zodpovedný prístup

"Koliba ŽERUCHA olympijského medailistu Pavla Hurajta ponúka široký výber tradičných slovenských jedál ako aj špecialít tatranského regiónu. Pri príprave jedál sa kladie dôraz na čerstvosť a regionálny pôvod surovín. Chutné jedlá dopĺňa široký výber výlučne slovenských vín, pív, destilátov ako aj domácich nealkoholických nápojov. Rázovito zariadený interiér s množstvom dekoratívnych prvkov starých dreveníc a kozubom s domácimi klobáskami ponúka jedinečný zážitok aj pre domácich ako aj zahraničných hostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2345173  Dátum zverejnenia: 5.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda dohodou od 800,- EUR + 100% odmena