Výkonný riaditeľ výrobnej spoločnosti - región Nitra

Humery Slovakia,s.r.o.

Piesková 1276, 951 35 Veľké Zálužie, pri Nitre, Nitriansky kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívne riadenie menšej výrobnej firmy (do 15 ľudí) s charakterom zámočníckej výroby, ktorá pôsobí na Slovensku ako výrobný závod francúzskej spoločnosti špecializujúcej sa na výrobu kontajnerov pre automobilový priemysel.

- operatívne riadenie spoločnosti (denná prevádzka spoločnosti)
- zodpovednosť za prevádzku a fungovanie spoločnosti a všetky výrobné a technické aspekty výroby
- jednanie s dodávateľmi (nákup) a odberateľmi
- definovanie a riadenie politiky ľudských zdrojov
- zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených materskou spoločnosťou
- reporting vlastníkom spoločnosti
- dodržiavanie platných právnych noriem

Práca v stabilnej spoločnosti s ambicióznymi plánmi ďaľšieho rastu
Perspektíva osobného rozvoja
Motivačné platové ohodnotenie

V prípade záujmu o túto pozíciu sa uchádzajte zaslaním podkladov ( CV vo francúzskom a slovenskom jazyku, motivačný list) na uvedený email. Aktívna znalosť francúzskeho jazyka je podmienkou pre zaradenie do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, strojárstvo

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Znalosť francúzskeho jazyka nutná, technická francúžština výhodou
Riadiace a organižačné schopnosti, podnikateľské myslenie
Prax s vedením tímu a jeho motiváciou
Základné ekonomické znalosti
Skúsenosti v oblasti nákupu, obchodné jednania

Stredne veľká výrobno-montážna spoločnosť pôsobiaca na Slovensku od roku 2004 ako výrobný závod francúzskej spoločnosti špecializujúcej sa na návrh, výrobu a dodávky špecifických kovových paliet a balení pre oblasť automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2419935  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou