Operátor CNC strojů s ubytováním - Hulín

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Hulín, Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000-30000 Kč, ubytování zdarma a benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v oblasti gumárenství hledáme schopného a samostatného CNC operátora strojů.

Vaším úkolem bude ovládání jednotlivých CNC strojů sloužících k lisování a výroba slévárenských modelů.

Očekáváme od vás SŠ nebo SOU – ideálně obor strojírenství, zkušenost s 3-osým nebo 5-osým CNC frézovacím centrem ovládaným systémem Heidenhain nebo Siemens, ochotu pracovat ve třísměnném provozu (možnost dělat i 12 hodinové směny), schopnost číst z výkresové dokumentace, samostatnost a zručnost. Praxe v oboru (automotive, gumárenství) vítána.

Můžeme vám nabídnout mzdu 20000 - 30000 Kč (v závislosti na množství přesčasů a příplatků), odměny za výkon a docházku, stravenky a příspěvek na dojíždění (nad 30 km) nebo ubytování zdarma v případě velké vzdálenosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se gumárenskou výrobou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3076240  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000-30000 Kč, ubytování zdarma a benefity