Nástrojaři s ubytováním - Mladá Boleslav

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
300 - 340 Kč hrubého/hod., ubytování zdarma, příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici nástrojařů pro subdodavatele Škody Mladá Boleslav.

Jedná se především o nástrojaře a nástrojaře vypěňovacích forem. Práce je na dvě směny. Všechny tyto pozice jsou obsazovány do výroby, kde se manipuluje s materiály z nástrojových ocelí a ocelolitiny a připravují a montují jednotlivé díly pro lisy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeme nabídnout 35000 Kč hrubého, možnost práce na HPP/IČO, pracovní pomůcky a ubytování zdarma.

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím váš životopis na e-mail : [email protected] nebo odpovězte na tento inzerát.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Nástrojař

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Od uchazečů očekáváme alespoň 5 let praxe na podobných či stejných pozicích, spolehlivost a flexibilitu. V případě nástrojařů požadujeme praxi s montážemi a povědomí o výrobě lisovacího nářadí. Znalost navařování tvarových dílů je velkou výhodou

- orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, zručnost
- výběrové řízení probíhá přímo v Mladé Boleslavi
- ochota přestěhovat se do Mladé Boleslavi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2754116  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 - 340 Kč hrubého/hod., ubytování zdarma, příplatky