2 tesaři prefabrikátů - Holandsko

Humares s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
2000 - 2300 € hrubého měsíčně, ubytování zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost v Holandsku hledáme vhodné uchazeče na pozici TESAŘE PREFABRIKÁTŮ do Holandska.

POPIS PRÁCE:

- výroba prefabrikátovaných střech, vikýřových oken, střešních oken, prefabrikátových komínů
- práce s tesařskou pistolí (nail gun)

POŽADUJEME:

- znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni: Angličtina nebo Němčina nebo Holandština
- alespoň 3 - 4 roky zkušenosti na podobné pozici - klade se důraz na truhlářské práce (práce s prefabrikátem silně preferována)
- zkušenost s tesařskou pistolí a čtení technických výkresů a dokumentace

NABÍZÍME:

- mzda: 10 - 11 EUR (čistého), tj. cca. 1600 - 1800 EUR čistého měsíčně
- možné přesčasy
- denní směna (36 hodin týdně)
- ubytování zdarma
- zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
- smlouvu na dobu určitou
- nástup co nejdříve (není-li řečeno jinak na základě aktuálního požadavku firmy)

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete prosím Váš životopis na e-mail: petr.petrak@maintec.net.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se výrobou prefabrikovaných částí pro stavbu domů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Tesař nebo truhlář

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Kvítková 3687/52
76001 Zlín
ID: 2697525   Dátum zverejnenia: 14.10.2016