Ošetřovatel dobytka s možností ubytování - Trenčínsko

Humares s.r.o.

Místo práce
Trenčianský kraj, Trenčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
600 - 1200

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářské výrobě a zemědělství hledáme ošetřovatele dobytka.

Náplní práce je starost o masný skot, komunikace s veterinářem a vedení administrativy spojené s chovem.

Agronom/ošetřovatel dobytka by měl být mít relevantní SOU/SŠ zemědělského zaměření. Mělo by se jednat o osobu s pozitivním vztahem k půdě respektive přírodě a specializací na masný skot. Požadujeme flexibilního člověka, který je schopen samostatné práce. Znalost MS Office (Word, Excel) výhodou. Požadujeme praxi na obdobné pozici kolem 5 let.

Pozice je lokalizovaná do Trenčína.

Nabízíme zázemí úspěšné společnosti, mzdu až 1200 € a firemní benefity podle praxe a výsledků práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Společnost zabývající se chovem dobytka.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Ošetřovatel dobytka

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Kvítková 3687/52
76001 Zlín
ID: 2599629   Dátum zverejnenia: 3.10.2016