Hľadajú sa šikovné čašnícke ruky 3,30-4eur

HUMANex s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3.30-4 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny? Nemáš rád stereotyp? Chceš mať rozhodujúce slovo pri tom kedy a kde budeš pracovať? Ak už máš prax ako čašník a baví Ťa táto práca, zodpovednosť a dochvíľnosť nie sú pre Teba cudzie pojmy, tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť!

Ponúkame Ti možnosť pracovať v tých najlepších bratislavských hoteloch, kde môžeš stretnúť zaujímavých ľudí, flexibilný pracovný čas, stravu zadarmo a zamestnanecké párty. Pošli nám svoj životopis a budeme sa na Teba tešiť osobne na pohovore :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naša spoločnosť sa špecializuje na spoluprácu so 4* a 5*hotelmi v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Slušné vystupovanie
- Príjemný vzhľad
- Ústretovosť voči plneniu pokynov manažérov
- Spoľahlivosť a komunikatívnosť

V HUMANex-e sme zameraní na poskytovanie najkvalitnejších služieb na trhu. Vďaka nášmu pro-klientskému prístupu sa k nám zákazníci, po tom ako naše služby vyskúšajú, opakovane vracajú. Úspech každej firmy a jednotlivca závisí najmä od ich partnerov a práve preto vznikla spoločnosť HUMANex. Naším najväčším cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich partnerov, ktorá zabezpečuje spoluprácu na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Dúbravy 146
962 12 Detva

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Eliška Kubičková
Tel.: +421948848751
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2778064   Dátum zverejnenia: 6.12.2016