Verejná Chyžná / upratovačka - Bratislava 3,70€/hod.

HUMANex s.r.o.

Bratislava, Bratislavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,70/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o verejné priestory hotela,
- upratovanie konferenčných miestností,
- umývanie podláh strojom,
- vysávanie,
- utieranie prachu,
- čistenie sociálnych a hygienických zariadení,
- vysýpanie smetných košov,
- dopĺňanie hygienických potrieb,
- dodržovanie pokynov manažéra,
Pracovná doba v danom dni je nemenná.

Ponúkame prácu v hoteloch v BRATISLAVE na TPP.
Skúšobná doba je na dohodu.
- práca krátky dlhý týždeň
- pracovná doba - 07:00-19:00, 19:00-07:00
- dlhodobá práca
- strava je zabezpečená na prevádzke

V prípade Vášho záujmu nám pošlite životopis na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovoru.
Za Váš záujem a porozumenie Vám ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našimi klientmi sú 4* a 5* hotely v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota vycestovať za prácou
- zmysel pre poriadok
- časová flexibilita
- schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť, prívetivosť a ochota
- čistý výpis z registra trestov
- skúsenosti s touto prácou sú veľkým plus
- aby boli splnené očakávania našich klientov je treba pracovať rýchlo, dôkladne a spoľahlivo
nie je vhodné pre študentov

V HUMANex-e sme zameraní na poskytovanie najkvalitnejších služieb na trhu. Vďaka nášmu pro-klientskému prístupu sa k nám zákazníci, po tom ako naše služby vyskúšajú, opakovane vracajú. Úspech každej firmy a jednotlivca závisí najmä od ich partnerov a práve preto vznikla spoločnosť HUMANex. Naším najväčším cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich partnerov, ktorá zabezpečuje spoluprácu na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2569344  Dátum zverejnenia: 30.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,70/ hod.