Pomocná sila do kuchyne

HUMANex s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3.2 EUR/hodina, Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocné sily pre 4* a 5* hotely v Bratislave - príležitostne.

Náplňou je vydávanie jedál, krájanie, príprava jednoduchých minútiek

Brigáda je vhodná:
- popri práci
- popri škole

- flexibilita práce
- možnosť pracovať v 4* a 5* hoteloch v Bratislave

Ide o dlhodobú možnosť spolupráce, nakoľko ponúkame prácu počas celého roka, najmä v čase sezóny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našimi klientmi sú 4* a 5* hotely a reštaurácie v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kuchár
- výučný list je nevyhnutný
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami, prípadne hygienické minimum
- vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu
- flexibilita
- zodpovednosť a samostatnosť

Pomocný kuchár
- skúsenosti na pozícii pomocného kuchára alebo výučný list

V HUMANex-e sme zameraní na poskytovanie najkvalitnejších služieb na trhu. Vďaka nášmu pro-klientskému prístupu sa k nám zákazníci, po tom ako naše služby vyskúšajú, opakovane vracajú. Úspech každej firmy a jednotlivca závisí najmä od ich partnerov a práve preto vznikla spoločnosť HUMANex. Naším najväčším cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich partnerov, ktorá zabezpečuje spoluprácu na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1777353  Dátum zverejnenia: 14.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.2 EUR/hodina, Dohodou