Čašník počas Silvestra - Bratislava 8€/hod.

HUMANex s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8€/hod. (v čistom) + príplatky sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME ČAŠNÍKOV NA SILVESTROVSKÉ AKCIE DO HOTELOV na 31.12.2016 - nočná/denná zmena a 1.1.2017 - denná zmena.

Náplň práce:
- obsluha hostí počas akcií, debarasovanie, príprava miestností na akcie a iné činnosti.
- zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov
- profesionálne vystupovanie podľa nastavených 4* a 5* hotelových štandardov spoločnosti

V prípade záujmu pošlite svoj životopis s predmetom správy "Čašník na Silvestra" na [email protected].

- brigáda počas Vianočných sviatkov , Silvestra a Nového Roku
- možnosť pokračovať v práci čašníka aj naďalej brigádne

V prípade Vášho záujmu nám pošlite životopis na uvedenú mailovú adresu alebo volajte aj bezplatne 0800 221 008.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti na pozícii čašník alebo absolvovaná hotelová akadémia sú výhodou, nie podmienkou.

- Slušné vystupovanie
- Príjemný vzhľad
- Profesionálne vystupovanie

Vhodné pre študentov alebo popri práci.

V HUMANex-e sme zameraní na poskytovanie najkvalitnejších služieb na trhu. Vďaka nášmu pro-klientskému prístupu sa k nám zákazníci, po tom ako naše služby vyskúšajú, opakovane vracajú. Úspech každej firmy a jednotlivca závisí najmä od ich partnerov a práve preto vznikla spoločnosť HUMANex. Naším najväčším cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich partnerov, ktorá zabezpečuje spoluprácu na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1601536  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8€/hod. (v čistom) + príplatky sviatok