Skladový pracovník na textil. predajni na 1/2 úväzok

Humana People to People Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
06.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
bude oznámené vybraným uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v existujúcej predajni second-hand textilu na 20 hodín týždenne.

Náplňou práce je :
- príprava oblečenia, vešanie na ramienka, aplikácia cenoviek
- fyzická práca v sklade pri organizácii vriec a manipulácia s tovarom
- výpomoc na predajnej ploche (dokladanie tovaru, upratovanie, organizácia oblečenia do kategorií a farebníc, obsluha zákazníkov bez obsluhy registračnej pokladne)
- ďalšie práce podľa pokynov vedúcej predajne

práca v stabilnej spoločnosti so zaujímavým a rôznorodým oblečením, stravné lístky, zľava na predávaný sortiment

zivotopisy prosim zasielajte na e-mailovú adresu: mttpraca@gmail.com
vybrani uchadzaci budu pozvani na osobny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Rýchlosť, ochota fyzicky pracovať

Spoločnosť Humana Slovakia je súčasťou medzinárodnej organizácie HUMANA zameranej na pomoc tretiemu svetu. Spoločnosť podporuje medzinárodné humanitárne projekty.
Prevádzkuje triediareň textilu a vlastnú sieť 25 predajní s textilom v SR so sídlom v Martine.
Viac info na www.humana-slovakia.org

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Sučianska 31
036 08 Martin
ID: 2769152   Dátum zverejnenia: 17.10.2016