Predavačka - pokladníčka Banska Bystrica

Humana People to People Slovakia s.r.o.

Miesto práce
centrum mesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
bude oznámené vybraným uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v existujúcej predajni second-hand textilu na plný úväzok ale aj polovičný úväzok t. j 20 hodín týždenne.
Náplňou práce je príprava oblečenia, práca na pokladni, starostlivosť o zákazníka a ďalšie činnosti podľa pokynov vedúcej.

práca v stabilnej spoločnosti so zaujímavým a rôznorodým oblečením

zivotopisy prosim zasielajte na e-mailovú adresu: mttpraca@gmail.com
vybrani uchadzaci budu pozvani na osobny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Práca na registračnej pokladni je podmienkou. Skúsenosti s prácou v textilnej predajni veľkou výhodou.

Spoločnosť Humana Slovakia je súčasťou medzinárodnej organizácie HUMANA zameranej na pomoc tretiemu svetu. Spoločnosť podporuje medzinárodné humanitárne projekty.
Prevádzkuje triediareň textilu a vlastnú sieť 25 predajní s textilom v SR so sídlom v Martine.
Viac info na www.humana-slovakia.org

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Sučianska 31
036 08 Martin
ID: 2744417   Dátum zverejnenia: 2.11.2016