Elektroúdržbár

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Trebišov
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bezporuchového chodu elektrotechnických zariadení
- diagnostika a opravy elektrických/elektrotechnických zariadení
- údržba motorických rozvodov a réleovej automatiky
- práca s elektrotechnickou dokumentáciou so zameraním na motorickú inštaláciu a réleovú automatiku
- elektromechanická zručnosť
- práca s PC

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu mailom alebo faxom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v poľnohospodárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

3

- elektrotechnické vzdelanie, vyučený v odbore, resp. USO s maturitou
- platnosť osvedčenia o odbornej spôsobilosti v úrovni samostatný elektrotechnik, zariadenia do 1000 V, resp. bez obmedzenia napätia
- prax v obore prevádzkové rozvody silnoprúdu so zameraním na motorickú inštaláciu min. 3 roky
- skúsenosti s údržbou motorických rozvodov a réleovej automatiky sú vítané
- schopnosť bez problémov čítať elektrotechnickú dokumentáciu so zameraním na motorickú inštaláciu a réleovú automatiku
- možnosť pracovať aj v dvojzmennej prevádzke
- schopnosť pracovať samostatne, aktívne vyhľadávať a riešiť problémy v danom obore
- výkon práce je v Sečovciach (bydlisko uchádzača v okolí max. 20 km od Sečoviec)

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1933935  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou