Elektrikár

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Agátová 22 - Dúbravka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
nástupný plat 950 Eur/brutto + bonusy do 200 Eur + pohotovosť 100 Eur + platené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika a opravy elektrických/elektrotechnických zariadení
- zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovanej montážnej linky
- práca s automatizačnými riadiacimi systémami
- ohraničovanie výskytu porúch
- elektrotechnický backround - silnoprúd/slaboprúd
- práca s PC
- elektromechanická zručnosť (min. vyhláška 21)
- práca na zmeny 8-hod. (ranná,poobedná,nočná –týždenné intervaly, víkend podľa rozpisu - pohotovosť)

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v tíme,
- príjemné pracovné prostredie,
- stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po 1-2 mesiacoch
* po zaškolení a prestupe pod kmeňový stav zvýšenie príjmu od 1 100 Eur (brutto) a iné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v sklárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

- komunikačné schopnosti
- precíznosť, dôslednosť

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1593136  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 950 Eur/brutto + bonusy do 200 Eur + pohotovosť 100 Eur + platené nadčasy