Technik údržby / Automotive

Human Center, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400,-Eur / brutto základný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za údržbu robotov a ostatných výrobných liniek
- diagnistika a servisné zásahy na plneautomatizovaných pracoviskách
- organizovanie pravidelných aj preventívnych servisných úkonov
- miesto výkonu práce je priemyselný park v Lozorne

* nesmierne zaujímavá a stabilná práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
* participácia na najzaujímavejších a nejkomplexnejších projektoch v segmente Automotive
* 13.plat
* balík finančných aj nefinančných benefitov
* firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Svoj štrukturovaný životopis zasielajte prosím na adresu:
[email protected]. Do predmetu napíšte názov pozície.

Na osobný pohovor budeme pozývať iba uchádzačov, ktorých profil bude spĺňať naše požiadavky.

Po ukončení výberového konania budú všetky Vaše osobné údaje skartované

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je renomovaná výrobná spoločnosť pôsobiaca v segmente Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

* prax na úseku údržby v trvaní 2 rokov a viac
* skúsenosti s prácou s robotmi
* oprávnenie elektro podľa § 21, alebo 22, 23
* skúsenosti so vstrekolismi sú veľkou výhodou
* ovládanie Simatic je veľkou výhodou nie však podmienkou

Recruitment
Executive Search
Assessment Centrum
Psychodiagnostika
Personálna inzercia
Jazykové kurzy
Firemné dni

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3115934  Dátum zverejnenia: 28.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400,-Eur / brutto základný plat