Predajca v obchode so zdravou výživou

Big - agency Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Padlých hrdinov 71, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o chod predajne, obsluha kasy, objednávanie tovaru, koordinovanie ostatných zamestnancov.

Vstup do fitness centra - grátis, zľava na potraviny.

Informácie o výberovom konaní

Posielajte životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, Ochota sa učiť nové veci, Vzťah ku zdravému životnému štýlu a športu.

Naša full servisová agentúra sa špecializuje na komplexnú organizáciu podujatí všetkých veľkostí – od malých až po veľké udalosti. Okrem toho ponúkame prenájom eventového inventára a atrakcií, aby sme zabezpečili nezabudnuteľné zážitky. Naša široká škála služieb zahŕňa nielen event manažment, produkciu eventov a catering, ale tiež komplexné promo akcie pre klientov, PR služby, dizajn, produkciu, kreatívu a tlačové služby.

Úspešne sme zorganizovali vysokokvalitné podujatia na viac ako 500 príležitostiach, vrátane konferencií, obchodných stretnutí, otváracích ceremoniálov, športových udalostí, rodinných dní, firemných teambuildingov a ďalších.

Bez ohľadu na veľkosť firmy, sme tu pre komplexné zastrešenie služieb s cieľom dosiahnuť úplnú spokojnosť našich klientov a partnerov a priniesť im pridanú hodnotu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2529574  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1000