Manažer kvality

Hudson Global Resources s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšného výrobce zdravotnických prostředků, mezinárodní společnost se sídlem na Moravě, hledáme kandidáty s proaktivním přístupem, se zájmem o neustálé zlepšování procesů a kvality a s analytickými schopnostmi. Hledáme někoho, kdo je samostatný, rozhodný a kdo se nebojí převzít na sebe zodpovědnost a kdo má rád práci s lidmi. Pokud jste specialista v oblasti kvality, máte zkušenosti s vedením týmu, máte chuť pracovat pro globálního lídra ve své oblasti a podílet se na nových a zajímavých projektech, pak by to mohla být pozice právě pro Vás.

Nabízíme perspektivní práci ve stabilní, mezinárodní společnosti, velmi zajímavé finanční ohodnocení + benefity.

Manažer kvality bude mít na starosti plánování a řízení kvality v rámci výrobního závodu, optimalizaci procesů týkajících se kvality dle příslušných standardů a přípravu QA reportů. Mezi další zodpovědnosti v rámci pracovní náplně patří:
*Podpora vedení závodu a zajištění hladkého průběhu pravidelných auditů
*Vedení týmu na oddělení kvality
*Organizace činností pro zabezpečení kvalitních a zdravotně nezávadných výrobků (zavádění, udržování, zlepšování a auditování systémů)
*Vytváření interních směrnic a sledování jejich dodržování
*Zlepšování procesů a standardů, analýza slabých článků a navrhování nápravných opatření
*Navrhování a poskytování školení v oblasti managementu kvality, metodické vedení oddělení kvality ve výrobě
*Pravidelný reporting managementu společnosti na české i regionální úrovni

Pokud máte zájem o více informací, zašlete nám Váš životopis v českém/slovenském a anglickém jazyce s referenčním číslem CZ_716491 v předmětu emailu. S Vaší žádostí se bude zacházet s nejvyšší diskrétností.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby zdravotnických prostředků a pomůcek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základní požadavky, které by měl úspěšný kandidát mít jsou:
*Zkušenost s řízením kvality (v oblastech - farmacie, elektronika, zdravotnické prostředky, potraviny, biotechnologie, automotive) ve výrobní společnosti
*Velmi dobrá znalost příslušné legislativy a standardů kvality
*Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
*Zkušenosti s vedením lidí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hudson Global Resources a Hudson Human Resource Consulting jsou součástí veřejně obchodované společnosti Hudson Highland Group Inc (NASDAQ zapsaná pod symbolem HHGP), jedné z největších mezinárodních poradenských společností v oblasti výběru a řízení lidských zdrojů. Se sítí kanceláří na čtyřech kontinentech se specializujeme na vyhledávání zaměstnanců a konzultační činnost v oblasti lidských zdrojů ve všech odvětvích průmyslu a dalších oblastech. Více informací naleznete na www.hudson.com

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1929092  Dátum zverejnenia: 14.11.2014