Vodič MKD - zmena garantovanej dennej sadzby - Pýtajte sa!

HUDOS s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa odpracovaných dní s benefitmy až 2 500,- EUR. Minimálna sadzba 70,- EUR/deň, výkonová sadzba až 100,- EUR/deň, (bližšie informácie na vyžiadanie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie návesovej súpravy s ťahačmi Mercedes - Benz .

PRACOVNÝ REŽIM (podľa vlastného výberu):
1. Vodič s praxou v MKD
- trvalo pridelené vozidlo pre vodičov s mimoriadnou pracovnou morálkou
- striedanie po 90 hodinách jazdy, 45 hodinové týždenné odpočinky čerpané zásadne doma (4-7 dní)
- striedanie vodičov v skupinách (4 vodiči na 3 autách)
- striedanie podľa vlastného uváženia
- striedanie vodičov podľa dohody, alebo v sídle firmy v Bardejove a na pobočke v Bratislave

2. Vodič bez praxe
- odborné školenie z predpisov
- praktické zaškolenie s vodičom garantom v trvaní 3 mesiace
- individuálny prístup

1. Platové podmienky MZDA: 600 - 1 300,- EUR (pre výpočet budúceho dochodku) + stravné, spolu až do výšky 2 500,- EUR / mesiac podľa interných predpisov spoločnosti.
2. Moderný vozový park, ťahače značky Mercedes - Benz
3. Využívanie vlastného značkového servisu Mercedes - Benz
4. Silné finančné zabezpečenie prevádzky palivovými a platobnými kartami
5. Automatické platenie mýta
6. Právna ochrana vodičov pri priestupkoch
7. Odborné zázemie

Svoje životopisy zasielajte na e-mail: marian.jura@hudos.sk, alebo praca@hudos.sk, prípadne faxom na č.: +421544860086

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- radosť z jazdenia
- serióznosť, spoľahlivosť
- schopnosť samostatného riešenie pracovných záležitostí
- iniciatívnosť
- lojalita

Dynamicky sa rozvíjajúca dopravná spoločnosť s významným postavením na Slovensku a známa na celom dopravnom trhu Európy.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyselná 1455/5
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marián Jura
Tel.: 0903910339
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1686196   Dátum zverejnenia: 26.9.2016