Odborný pracovník ekonomiky práce, účtovník

Hudobné centrum

Miesto práce
Michalská 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Samostatné zabezpečovanie ekonomiky práce : zabezpečenie ucelenej mzdovej a honorárovej agendy v zmysle platných predpisov, vrátane zabezpečenia súvis.odvodových a daňových povinností, výkazov, prehľadov, hlásení, rozpočtov, štatistík, potvrdení a styku s poisťovňami a úradmi ( do 40 zamestnancov)
-Zabezpečenie personálnej agendy v priamom prepojení na problematiku odmeňovania
- Zabezpečenie honorárovej umeleckej agendy

-pružný pracovný čas 37,5 hod./týždeň,
-základná výmera dovolenky zvýšená o 5 dní
-stravovanie zamestnancov poskytnuté aj počas čerpania dovolenky
- možnosť pravidelného školenia v rámci pridelenej agendy
-príspevok DDS
- príjemný pracovný kolektív

V prípade záujmu pošlite svoje CV na uved. elektronickú adresu.
Na osobný pohovor budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
OpenOffice.org Writer - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

mzdová oblasť

Počet rokov praxe

1

Dôslednosť, precíznosť, diskrétnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, komunikačné zručnosti, pozitívny prístup k administratívnej práci.
Znalosť ekonomického programového vybavenia IS SOFTIP Profit/SAP výhodou.

Podpora a propagácia slovenského hudobného umenia organizovaním koncertov, uvádzaním diel slovenských autorov, vydávaním hudobnín a kníh o hudbe, dokumentáciou koncertného života na Slovensku a propagáciou slovenskej hudobnej kultúry v zahraničí.
Prieskumné aktivity v oblasti slovenskej hudobnej kultúry.
ID: 2307442  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac