Elektro údržbár

HUBERT J.E., s.r.o.

Miesto práce
Vinárska 137, 926 01 Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 800,-Eur brutto/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje plynulý chod každého zariadenia linky a bezchybné spracovanie výrobku
na ňom,
• vykonáva elektro -údržbárske práce v celej prevádzke, elektro - práce zabezpečujúce
bezchybný chod plniacich liniek a zariadení s nimi súvisiacich,
• vykonáva pravidelné kontroly el. zariadení, elektrického požiarneho systému, kontroly
plynovo- detekčných systémov, kotolní, vzduchotechniky
• vykonáva elekro-údržbu budov, dvorov, nastavovanie časových spínačov,
• vykonáva kontroly výťahov, kontroly a prípadné opravy automatizovaných systémov
chladenia, CO2, kontrolu, čistenie, nastavovanie popisovacích zariadení, aplikátorov
EAN kódov,
• montuje, zapája a skúša motory, výmena žiaroviek a žiariviek, osvetľovacích telies,
výmena vodičov, bežné opravy elektrických motorov a spotrebičov
• vykonáva údržbu na všetkých strojoch a zariadeniach, výmenu formátov. Pravidelne
kontroluje všetky stroje a zariadenia na linke, nastavuje pripadne vymieňa všetky
elektro časti zariadení
• vykonáva opravy a nastavovanie čerpadiel, ventilov, miešadiel, upchávok, filtrov staníc
C02, MaR, drobné zámočnícke práce,
• zúčastňuje sa a prevádza generálne, stredne malé opravy strojov a zariadení
• pri poruche v ktorejkoľvek časti prevádzky sa bezodkladne dostaví na miesto poruchy,
špecifikuje ju a v najkratšom možnom čase sa pokúsi ju odstrániť. Postup pri
odstraňovaní hlási nadriadenému a vedúcemu daného úseku a iné.

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Firemné benefity spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika veľkou výhodou

Odborná spôsobilosť v zmysle §22 vyhlášky č.718/2002 Z.z. v platnom znení -podmienkou
Schopnosť čítať elektro dokumentáciu
Práca s karbobrúskou, vŕtačkou vítaná
Zváračské oprávnenie a oprávnenie VZV - výhodou
Osobnostné predpoklady:
- praktické a analytické myslenie
- technický talent
- precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- fyzická zdatnosť
- tímový duch.

Hubert J.E., s.r.o. je renomovaný slovenský výrobca značkových šumivých vín, tichých vín, destilátov a nealkoholických nápojov s vedúcim postavením na slovenskom trhu. Už viac ako 195 rokov prinášame našim fanúšikom chuť, radosť a eleganciu, ukrytú v každej fľaši. Sme súčasťou veľkého medzinárodného koncernu s centrálou v Nemecku. Sídlom spoločnosti Hubert je mesto Sereď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3097375  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800,-Eur brutto/mesačne