Akvizičný špecialista (Site Acquisition Specialist )

Huawei Technologies (Slovak), s.r.o.

Einsteinova 23, 851 01 Bratislava, Bratislavský kraj, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca s projektantmi optických a metalických sietí.
- Príprava dokumentov potrebných pre zabezpečenie zmlúv, súhlasov a povolení.
- Identifikácia majiteľov nehnuteľností, zabezpečenie ich súhlasov s realizáciou stavby.
- Zaistenie zmluvy o budúcej zmluve s vlastníkmi nehnuteľností.
- Uzavretie zmluvy o zriadení vecného bremena a zápis na katastri nehnuteľností.
- Zabezpečenie všetkých vyjadrení vlastníkov sietí a ostatných DOSS pre ÚR / ÚS.
- Zabezpečenie Územného rozhodnutia / súhlasu pre projekty optické a metalické siete.
- Zaistenie kolaudačného rozhodnutia na základe dokumentácie skutočného vyhotovenia.
- Efektívna komunikácia v rámci a mimo rámca tímu.
- Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Košice.

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Košice. V sprievodnom texte, prosím, uvádzajte o ktoré miesto práce máte záujem.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí budú spĺňať kritéria pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ / SŠ vzdelanie technického smeru.
- Prax na obdobnej pozícii (skúsenosti s obstarávaním stavieb).
- Znalosť a orientácia v príslušnej legislatíve (Stavebný zákon a Zákon o elektronických telekomunikáciách).
- znalosť angličtiny je veľké plus
- Dobré analytické a komunikačné schopnosti.
- Schopnosť riadenie projektov
- Dobrá znalosť MS Office.
- Vodičský preukaz skupiny B.
- Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita.

Established in 1988, Huawei Technologies is a leading global innovative and customer-oriented ICT (Information and Communication Technology) company with high quality products, solutions, and services deployed in more than 100 countries and serving 35 out of the world´s top 50 operators. Huawei Technologies employs 83,000 staff members (over 35,000 engaged in R&D) and more than 10% annual revenue is invested back in R&D. Huawei´s full product portfolio covers wireless network (including 3G/UMTS), network product line (NGN, xDSL, optical network, data communications), application and software (IN, OSS/BSS), and terminals.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Einsteinova 23
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Fiľová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis