Obchodný zástupca

Hu-Fa Dental, s.r.o.

Miesto práce
ul. Podjavoriskej č. 1500, 022 01 Čadca, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
500-5000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme najlepších obchodníkov pre predaj dentálneho materiálu.
Ste iniciatívny, vytrvalý a nevzdávate sa ľahko? Potom Vašou úlohou bude predaj stomatologických produktov a starostlivosť o doterajších zákazníkov.
Ak vydržíte, máte možnosť mať skvelú, samostatnú prácu, nadštandardne zarábať a pracovať pre firmu, ktorá chce, aby Vás práca naozaj bavila.
Zaujali sme Vás ... máte k dispozícii vlastné auto a počítač?
Potom sa tešíme na Váš profesijný životopis na polakova@hufa.sk

nadštandardné platové ohodnotenie, práca v zaujímavej oblasti, nezávislosť, sebarealizácia, bezplatné zaškolenie, obchodné tréningy

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesijný životopis spolu s prihláškou do výberového konania.

Na všetkých dokumentoch zasielaných do našej firmy prosíme uviesť Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 428/2007 Z.z.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich kritériá pre získanie pracovného miesta. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, obchodné schopnosti, príjemné vystupovanie, ochota vzdelávať sa, vlastné auto, živnostenský list, veľkou výhodou je znalosť dentálnej oblasti

Hu-Fa Dental, s.r.o -predaj dentálneho materiálu, nástrojov a prístrojov pre stomatológov a zubných technikov, servis dentálnych prístrojov, organizovanie odborných prednášiek a workshopov pre stomatológov a zubných technikov, kongresová turistika

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Podjavorinskej č. 1500
022 01 Čadca

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Polakova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2825882   Dátum zverejnenia: 24.11.2016