Obchodný zástupca

Hu-Fa Dental, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500-5000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme najlepších obchodníkov pre predaj dentálneho materiálu.
Ste iniciatívny, vytrvalý a nevzdávate sa ľahko? Potom Vašou úlohou bude predaj stomatologických produktov a starostlivosť o doterajších zákazníkov.
Ak vydržíte, máte možnosť mať skvelú, samostatnú prácu, nadštandardne zarábať a pracovať pre firmu, ktorá chce, aby Vás práca naozaj bavila.
Zaujali sme Vás ... máte k dispozícii vlastné auto a počítač?
Potom sa tešíme na Váš profesijný životopis na [email protected]

nadštandardné platové ohodnotenie, práca v zaujímavej oblasti, nezávislosť, sebarealizácia, bezplatné zaškolenie, obchodné tréningy

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj profesijný životopis spolu s prihláškou do výberového konania.

Na všetkých dokumentoch zasielaných do našej firmy prosíme uviesť Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 428/2007 Z.z.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich kritériá pre získanie pracovného miesta. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, obchodné schopnosti, príjemné vystupovanie, ochota vzdelávať sa, vlastné auto, živnostenský list, veľkou výhodou je znalosť dentálnej oblasti

Moderná špičková stomatologická klinika Moravia Dent se nachádza na Comenius Clinic v Otrokoviciach a ponúka svojim pacientom širokú škálu stomatologických ošetrení.
Klúčovými hodnotami kliniky MoraviaDent je vysoká profesionalita, individuálna starostlivosť, komplexnosť a dôsledné rešpektovanie všetkých prianí pacienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2825882  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500-5000