Brigádnik v značkovej predajni Orange Slovensko, a.s. pre Bratislavu

HTK Invest s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
4 eura hodina + odmeny za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Značkové predajne spoločnosti Orange Slovensko, a.s. v Bratislave hľadajú brigádnika na pozíciu Orange predajca:
- aktívne oslovovanie zákazníka po vstupe do predajne,
- vybavovanie požiadaviek zákazníkov,
- technická podpora pre zákazníkov,
- predaj služieb a príslušenstva ponúkaných spoločnosťou Orange Slovensko, a.s.,
- triedenie dokumentácie, skenovanie a archivácia dokumentácie.

Ponúkame:
prácu v stabilnom kolektíve pre lídra na trhu,
dynamickú prácu v príjemnom prostredí,
prácu s najnovšími mobilnými a dátovými technológiami.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového kola.

Profesijný životopis s fotografiou zašlite na mailovú adresu.

Uchádzač zaslaním žiadosti súhlasí s použitím svojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov a dáva súhlas na ich uchovanie počas doby výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti,
- príjemné vystupovanie,
- znalosti z oblasti počítačov, počítačových technológií a mobilných telefónov,
- technická zručnosť,
- prezentačné schopnosti,
- prax v obchode vítaná.

Spoločnosť prevádzkuje značkové predajne spoločnosti Orange Slovensko, a.s.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3115030  Dátum zverejnenia: 27.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 eura hodina + odmeny za predaj