Predajca v značkovej predajni Orange pre Pezinok

HTK Invest s. r. o.

Miesto práce
okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac, plus ďalšie motivačné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Značková predajňa spoločnosti Orange Slovensko, a.s. hľadá pracovníka na pozíciu: Orange predajca pre Pezinok
- aktívny predaj produktov a služieb spoločnosti Orange Slovensko, a.s., predaj mobilného príslušenstva
- analyzovanie a riešenie požiadaviek a potrieb zákazníka
- komunikácia s potencionálnymi a existujúcimi zákazníkmi
- telefonické kontaktovanie zákazníkov
- vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom
- technická podpora pre zákazníkov
- práca na krátky/dlhý týždeň

Ponúkame:
- motivačné súťaže, motivačné bonusy
- služobný mobilný telefón a tablet
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- možnosť využívania finančných a nefinančných benefitov
- zapojenie sa do národných a medzinárodných motivačných súťaží
- prácu v stabilnom kolektíve pre lídra na trhu
- dynamickú prácu v príjemnom prostredí
- prácu s najnovšími mobilnými a dátovými technológiami
- osobný a kariérny rast
- kvalitný vzdelávací program

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového kola.

Profesijný životopis s fotografiou zašlite na mailovú adresu.

Uchádzač zaslaním žiadosti súhlasí s použitím svojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov č. 42/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov a dáva súhlas na ich uchovanie počas doby výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Strojopis - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hľadáme šikovného, ambiciózneho, samostatného človeka, ktorý je ochotný vzdelávať sa a rozvíjať svoje predajné zručnosti, ovláda štandardy komunikácie a spoločenského správania sa, je schopný rýchlo sa učiť, tímovo pracovať, zvládať stres a je kreatívny, má technické zručnosti a obchodného ducha, ...
- výborné komunikačné schopnosti a predajné zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť, tímová spolupráca, zvládanie námietok a stresu
- výrazná orientácia na zákazníka a jeho potreby
- znalosť produktov mobilných operátorov výhodou
- prax s priamym predajom výhodou

Spoločnosť prevádzkuje značkové predajne spoločnosti Orange Slovensko, a.s.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2651325  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac, plus ďalšie motivačné ohodnotenie