Logo HT Solution s.r.o.

Konzultant/Analytik ERP systému - junior/senior

HT Solution s.r.o.

Digital Park II, Einsteinova, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacnástupný plat. Cieľové ohodnotenie je závislé na skúsenostiach, výkone a osobnom prístupe. K platu aj ročné cieľové odmeny - 13/14 plat a projektové bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím v Bratislave chceme posilniť o nového kolegu na pozícii konzultant/analytik ERP systému eso/es so zameraním na SW moduly pre predaj a logistiku.

Tvojou úlohou bude spolupráca na implementácii nových projektov ako aj servisnej podpore existujúcich zákazníkov a to obsahuje:
• analytická súčinnosť na vývoji nových SW modulov, kde uplatníš svoju
kreativitu, logické myslenie a znalosť UX v súlade s najnovšími trendami
• analýza zákazníckych požiadaviek a návrh ich zapracovania do SW
• údržba používateľskej dokumentácie
• školenia pre používateľov SW
• poskytovanie po-implementačnej vzdialenej podpory a konzultácií
• práca v tíme - úzka spolupráca s kolegami - konzultantmi, programátormi, projektovým manažérom

• práca v úspešnej a stabilnej IT spoločnosti
• možnosť profesijného rozvoja
• stabilný tím, dobrý kolektív
• príjemné a moderné pracovné prostredie
• motivujúce finančné ohodnotenie, ročné odmeny
• teambuildingové akcie
• interné kurzy angličtiny
• pitný režim, ovocie, firemné posedenia
• príspevok na šport a kultúru
• multisportkarta
• príspevok do DDS III. piliera

ak Vás ponuka oslovila, pošlite svoje CV a motivačný list mailom a my Vás pozveme na pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• záujem a nadšenie o tento druh práce
• vítaná je prax v pozícii konzultanta ERP systému, prípadne skúsený používateľ
• vítaná je znalosť systému JIRA a JIRA Servisdesk, základov SQL jazyka a základov dátového modelovania (UML)
• dôslednosť a zodpovednosť
• analytické myslenie / sedliacky rozum
• ochota sa ďalej vzdelávať a rozvíjať
• ochota cestovať
• komunikatívnosť, práca so zákazníkmi, používateľmi
• tímový prístup - budeš súčasťou tímu, mal by si zapadnúť

HT Solution je slovenská softvérová IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a implementáciou vlastného produktu - podnikového informačného systému eso/es.

Spoločnosť vznikla v roku 2006. S projektom eso/es sú spojené dlhoročné skúsenosti jeho vývoja a implementácie v priemysle.

Sídlo firmy je v Bratislave v Digital parku. Ďalšie vývojové pracovisko sa nachádza v Dolnom Kubíne.

HT Solution disponuje špičkovými vývojármi a konzultantmi. Stabilný tím ľudí využíva svoje skúsenosti z množstva doteraz absolvovaných projektov. Spoločnosť naďalej dbá o zvyšovanie odbornosti a know-how svojich zamestnancov.

Medzi našich dlhoročných klientov patria spoločnosti ako Mecom, Tauris, Harmanecké papierne, Charvát, HOSSA Family, Pierre Baguette a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Hojko
Tel.: +421235002500
E-mail: poslať životopis
ID: 4814313  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac