Odborný predajca/poradca

HT-design Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 8209/43, 01001 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia výrobkov a komunikácia so zákazníkmi
- poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka
- príprava cenových ponúk, vedenie evidencie
- starostlivosť o vystavený tovar

- zaujímavá a kreatívna práca v príjemnom prostredí
- po období zaučenia - odmeny k platu
- zaškolenie a zapracovanie

Informácie o výberovom konaní

- životopis posielajte emailom na [email protected]
- do emailu v krátkosti napíšte prečo Vás zaujala naša ponuka
- ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, z časových a kapacitných dôvodov odpovieme iba uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme milého kolegu/ kolegyňu, ktorý:
- má veľmi dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie,
- je aktívny a ochotne plní pracovné úlohy,
- je dôsledný a má zmysel pre poriadok,
- je kreatívny a má technické myslenie,
- má skúsenosti s prácou na PC, internetom, MS Office,
- je flexibilný

Spoločnosť HT- design, s. r. o., z Krásna nad Kysucou už trinásť rokov vyrába exkluzívne krbové vložky a krbové pece, ktoré nachádzajú uplatnenie v interiéroch domov, v hoteloch či reprezentačných priestoroch firiem a inštitúcií po celej Európe.
ID: 3072924  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na pohovore