Vodiči na vysokozdvižný vozík + pracovníci do výroby/Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Neenstetten, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
13,5 EUR/hod.Plat začína od 13,50 - 14,00 Eur/ hod/ Brutto. v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká firma, ktorá vyrába kovové diely, profily hľadá vodičov na vysokozdvižný vozík + pracovníkov do výroby:

* nakládka a vykládka tovaru, skladovanie a vyskladnenie tovaru, vyhľadávanie v regáloch, dodanie tovaru
* platné papiere

* práca vo výrobe: obsluha stroja, kontrola,

* sprostredkovanie práce bez poplatku!
* nemecká pracovná zmluva
* nie je vyžadovaný vlastný automobil
* príplatky za nadčasy, nočné zmeny
*poskytnutie sociálneho a zdravotného poistenia v Nemecku
* pravidelné vyplácanie mzdy
* poskytnutie záloh
* stabilná práca na dlhodobo
* poskytnutie ubytovania formou domov za 360,00 Eur/ mesačne (elektrika, plyn, internet, práčka so sušičkou..), strháva sa z platu
* zabezpečená preprava z práce a do práce 100,00 Eur/ mesačne, strháva sa z platu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na email:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Špecializujeme sa na vývoj a výrobu lisovaných, laserových a tvarovaných dielov, ako aj zostáv pre strojárstvo a automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* spoľahlivosť, zodpovednosť
* vlastné auto nie je podmienkou

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3058202  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.