Kontrolór/ka kvality vo výrobe

HSF, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5874, Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiac■ nástupný plat až do výšky 1.200€ ■ zvýšenie základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na zmeny (ranná a poobedná)

vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly materiálov a výrobkov

obsluhovanie a vedenie evidencie meracích prístrojov

zdokumentovanie vykonaných kontrol a ich reportovanie nadriadenému

zaznamenávanie výsledkov meraní, chýb a nezhôd vo výrobe

podieľanie sa na zavádzaní systémov kvality do praxe podľa noriem ISO

zvýšenie základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe

3% príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

vernostné finančné odmeny

(životné a pracovné jubileum, narodenie dieťaťa)

príspevkynašportovéakultúrneaktivity,príspevoknarekreácie

stabilná práca na trvalý pracovný uväzok, možnosť kariérneho rastu

predaj výrobkov so zamestnaneckou zľavou

pozitívne pracovné prostredie

bezproblémové parkovanie

možnosti ďalšieho vzdelávania, výučby jazykov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

ukončené úplne stredné vzdelanie

nemecký jazyk (základy) výhodou

zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

technické myslenie, práca s PC (MS Office)

miesto výkonu práce (Priemyselná 5874,Malacky) – zamestnanec si zabezpečuje dopravu do a zo zamestnania sám

Výroba plastových, hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Jaroslava Cesnaková
Tel.: +421347960122
E-mail: poslať životopis
ID: 4805406  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac