Referent logistiky s nemeckým jazykom

HSF, s.r.o.

Priemyselná 5874, Malacky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacvyšší fixný mesačný plat v závislosti od praxe a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

■ samostatná práca na oddelení logistiky – administratívne úlohy súvisiace s pracovnou pozíciou
■ organizovanie a koordinovanie dodávok po dohode so špeditérom
■ vystavovanie a kontrola dodacích dokladov, sprievodných listov a vývozných plánov
■ príprava vývozných dokladov pre cezhraničnú dopravu
■ sledovanie dodacích termínov a zásielok
■ spracovanie interných a externých požiadaviek prostredníctvom e-mailu a telefónu
■ získavanie a kontrola potvrdených dodacích listov
■ spracovanie vrátenia tovaru
■ komunikácia so zákazníkmi a ostatnými oddeleniami v spoločnosti

■ nástupný plat až do výšky 1.200€, vyšší fixný mesačný plat v závislosti od praxe a kvalifikácie
■ 3% príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
■ vernostné finančné odmeny
(životné a pracovné jubileum, narodenie dieťaťa)
■ príspevky na športové a kultúrne aktivity, príspevok na rekreácie
■ stabilný podnik, možnosť kariérneho rastu
■ predaj výrobkov so zamestnaneckou zľavou
■ pozitívne pracovné prostredie
■ bezproblémové parkovanie
■ možnosti ďalšieho vzdelávania, výučby jazykov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

■ dobré počítačové zručnosti (MS Office)
■ skúsenosti z oblasti logistiky výhodou
■ občasná možnosť práce z domu (Homeoffice) po dohode
■ zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Výroba plastových, hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Jaroslava Cesnaková
Tel.: +421347960122
E-mail: poslať životopis
ID: 4533504  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac