Obchodní manažer pro východní země

HS Flamingo s.r.o.

Místo práce
třída Osvobození 65, 55001 Broumov, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
35.000 - 70.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naší pobočku zahraničního obchodu v Hradci Králové nebo centrálu v Broumově, hledáme vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku na pozici referenta zahraničního obchodu. Práce obnáší především cestování, komunikaci s novými i stávajícími partnery, budování a rozvoj především polského trhu včetně rozšiřování o východní země. Tvorbu obchodních strategií, reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme velice zajímavou práci v regionu východní Evropy, plnou cestování a poznávání nových věcí. Možnost odborného vzdělávání a rozvoje, stabilní zaměstnání v tradiční a perspektivní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení a možnost profesního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme šikovného člověka se SŠ nebo VŠ vzděláním, s praxí v obchodu, se schopností samostatného rozhodování, zodpovědností, organizačními a komunikačními schopnostmi, s vysokým pracovním nasazením, se znalostí především PL a EN jazyka na velmi dobré komunikativní úrovni a s řidičským oprávněním skup. B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost HS Flamingo s.r.o. je českým výrobcem vysoce kvalitních krbových kamen a krbových vložek. Distribuce je vedena přes 4 hlavní prodejní značky Flamingo, Aquaflam, Aquaflam VARIO a Masterflamme. Jsme ryze českou společností se silným zázemím a dynamickým tahem na branku.

Cílem naší společnosti je vytvářet takové produktové portfolio, které svou kvalitou, cenou a komplexností uspokojí jak profesionály působící v tomto oboru tak i naše koncové zákazníky. HS Flamingo je silná a moderní společnost která díky zkušenostem a postavení na českém trhu nabízí mnoho nadstandardních služeb jak pro velkoobchodní odběratele, tak svým koncovým zákazníkům.

Naše společnost je velice úspěšná při dobývání evropského trhu, kde už si vytvořila své postavení a stále ho rozšiřuje. Zahraničním partnerům nabízíme velice kvalitní produkt, který obstojí v celosvětové konkurenci.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2674682  Dátum zverejnenia: 3.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35.000 - 70.000