Vrchný Čašník/-čka; Čašník/-čka - ubytovanie a strava Grátis, TPP, mzda od 850€ v čistom

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v oblasti gastronómie hľadáme šikovné posily na pozíciu Vrchný Čašník; Čašník/ Čašníčka:

- obsluha hostí na vysokej úrovni (4* hotel),
- komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov,
- prestieranie stolov, kladenie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní,
- prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie,
- pracovný čas: krátky/ dlhý týždeň ( možnosť dohody)

- ubytovanie a strava GRÁTIS
- nadštandardné finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pre nášho významného klienta - 4* hotel v Liptovskom Mikuláši hľadáme šikovných čašníkov/ čašníčky. Hotel ponúka modernú gastronómiu, wellness & spa pobyty, cukráreň, degustácia vín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- znalosť ANJ/ NJ veľkou výhodou
- ochota a chuť pracovať v mladom priateľskom kolektíve
- zamestnanecké zľavy na pobyty

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3103569  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné finančné ohodnotenie