Vodič nákladného auta

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
hodinová mzda + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s návesovou súpravou, vyklápačom a silo cisternou v rámci SR,
- vykonávanie bežnej údržby

- zaujímavá práca v dynamickom prostredí spoločnosti so zahraničnou účasťou
- príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie
- zabezpečené stravovanie
- práca v spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- dobré pracovné podmienky,
- hodinová mzda + platené nadčasy,
- bonusový systém,
- možnosť ubytovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Zahraničná spoločnosť, ktorá patrí medzi popredné a inovatívne poľnohospodárske podniky na Slovensku so zameraním na výrobu vysokokvalitných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz - skupina C+E

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3034877  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda + nadčasy