Mzdový účtovník / účtovníčka

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Zvolen
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, poprednú audítorskú a poradenskú spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu Mzdový účtovník/ účtovníčka.

- Kompletné spracovanie personálnej a mzdovej agendy podľa legislatívy Slovenskej republiky pre niekoľko spoločností + podvojné účtovníctvo dvoch malých spoločností
- Správa dát v mzdovom systéme
- Príprava pravidelných úradmi požadovaných mesačných výkazov, daňových prehľadov, hlásení
- Reporting podľa špecifických požiadaviek klienta
- Spracovanie mesačných a ročných uzávierok spoločnosti
- Samostatná komunikácia s klientom a úradmi
- Miesto výkonu práce - Banská Bystrica

- Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti,
- Možnosť odborného vzdelávania sa

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese. Prosím pripojte aj motivačný list, kde uvediete Vašu motiváciu pracovať na danej pozícii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta poprednú audítorskú a poradenskú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- SŠ/aktívna znalosť práce s počítačom – Microsoft Word, Microsoft Excel, Outlook, Internet na pokročilej úrovni
- Znalosť účtovných programov Omega, Abra, Wisp sú výhodou
- Samostatnosť, zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
- Dôslednosť a systematický prístup k práci
- Min. 2 roky prax v oblasti vedenia účtovníctva a spracovania miezd
- hľadáme človeka,ktorý má niekoľkoročnú skúsenosť so spracovaním miezd

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava
www.hrqgroup.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Papáčová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2922822   Dátum zverejnenia: 12.7.2017