F&B manažér pre Bary a Reštaurácie

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Nízke Tatry, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť a zodpovednosť za chod gastronomických prevádzok
- zodpovednosť za skladového hospodárstvo a ekonomiku,
- príprava akcií, finančného plánu,
- development nových prevádzok,
- prinášať návrhy na doplnenie a rozvoj produktového portfólia a obchodno marketingových aktivít,
- zodpovednosť za personálne zabezpečenie jednotlivých prevádzok,
- komunikácia s klientom

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v atraktívnom prostredí
- možnosť kariérneho rastu
-rozsiahly sociálny balíček (skipass, aquapass, a iné)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Staňte sa aj Vy súčasťou tímu nášho klienta v oblasti horského strediska Nízkych Tatier na pozícii - F&B manažéra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v obore min.3 roky
- AJ - na komunikatívnej úrovni, poľsky/ rusky - začiatočník
- skladové hospodárstvo - pokročilý, pokladňa -pokročilý
- znalosť MS Office
- znalosť a skúsenosť s prevádzkovaním gastronomických zariadení, a la carte reštaurácií, barov, samoobslužných reštaurácii
- organizačné a riadiace schopnosti,
- schopnosť viesť a motivovať tím,
- inovatívnosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu
- flexibilita
- znalosť softvéru BlueGastro

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava
www.hrqgroup.com

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2805092   Dátum zverejnenia: 9.11.2016